The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 6
odcinek The Boys (2019)

Bohaterogazm

Herogasm 1h
8,7 1 378
ocen
8,7 10 1 1378
The Boys
powrót do forum s3e6

W końcu

ocenił(a) serial na 9

Doczekaliśmy się punktu kulminacyjnego w formie skrzyżowania laserów ala Harry Potter i oyy boyy, jakie to było dobre jak cały odcinek. Po prostu miazga!

użytkownik usunięty
GameKornel

Aż podskoczyłam z podniecenia! Takie sceny chcę oglądać w tym serialu. Chciałabym, żeby Homelandera uśmiercili w tym sezonie, bo jeśli znowu się wywinie to zrobi się nudno i schematycznie. Mogą dalej kręcić sezony, jest tyle czarnych charakterów, że spokojnie go kimś zastąpią.

ocenił(a) serial na 10

Nie mogą go uśmiercić bo co jak co ale to homelander dźwigała cały ten serial. Strzelam ze może w jakiś stopniu homelander straci swoje moce albo zostanie osłabiony. Całkowite uśmiercenie tej postaci jest bez sensu bo the boys bez antonego stara to nie to samo. Poza tym Amazon już zapowiedział że będzie sezon 4 więc na 3 sie nie skończy by mogło zabić głównego "złoczyńcę". IMO fajnie gdyby w 4 sezonie homelander byłby przedstawiony jak zwykły śmiertelnik myślę że bardzo rozwinęło by to jego postać.

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

w komiksie został rozjechany przez Noira któremu po ich bitce Butcher wyrwał mózg i dobił łomem.

ocenił(a) serial na 9

Cały komiks był oparty fabularnie o jego eliminację. Niby recenzenci widzieli cały 3 sezon i ostatni odcinek to ma być jakaś bomba a wg komiksów to może być tylko ta sytuacja gdzie głupio umiera pewna ważna osobistość i Homelander stwierdzi że ludzkość powinna służyć supkom

borsuk96

w komiksie homelandera zabija noir ktory jest jego klonem ale jak to rozegraja w serialu????

ocenił(a) serial na 9
karolkut1984

Jeszcze coś mi wpadło do głowy. Jeśli zmienili fabułę to może zrobią żywą Stormfront która urodzi małego Homefronta i ten będzie użyty do walki z tatą :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones