Shawn RyanI

6,5
115 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Shawn Ryan

Aż dziw, że brak tu tematów, jak dla mnie genialny scenarzysta, wspaniała historia w The Shield! Kapitalny serial

użytkownik usunięty
Pauleta

nie wiem czy geniusz, ale niewątpliwie doskonały twórca z pomysłem; oglądałem 4 z jego seriali i każdy z nich był bardzo dobry: Jednostka i The Shield rewelacyjne, Terriers i Chicago Code bardzo dobre, przedwcześnie ucięte. dopiero przed chwilą zdałem sobie sprawę, ze te seriale łączy to nazwisko. I wszystko jasne :D

no i jeszcze Lie to me Ex-Showrunner & Executive Producer - S. Ryan :)

słowo geniusz napisane pod wpływem ostatniego odcinka The Shield także chyba rozumiesz emocje :)
co do reszty widziałem Chicago Code i powiem, nie zachwycił niestety, chociaż może gdyby za to wzięła się inna stacja zamiast FOXa to kto wie; a do Terriers chyba tylko jeden czy 2 odcinki napisał, także tu gratsy do kogo innego idą

użytkownik usunięty
Pauleta

ChC nie zachwyca ale miał bardzo dobre momenty i potencjał, stacja za to chyba nie była pewna czy chce coś z tym robić.

Jednostka i The Shield świetne, z niecierliwością czekam na Last Resort. Wiążę z tym duze nadzieje.

''S.W.A.T. - jednostka specjalna'' którego jest twórca też nie zachwyca, raczej mocny średniaczek chociaż z czasem się rozkręca .

Pauleta

Swoją drogą koleś sam wygląda jak VIK MAKI

dzejnas

Na dodatek ta sama żona ;)
Jednego w filmie, drugiego w rzeczywistości :)

Pauleta

Za serial "The Shield" to zdecydowanie należy mu się laurka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones