Marta Torné

Marta Torné Gracia

6,3
200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Torné

Piękna aktorka, naprawdę nic dodać nic ująć- gładka skóra, mega zgrabna figura, piękne,posągowe rysy twarzy,włosy... w "El Internado" występuje bez grama makijażu a i tak jest przepiękną kobietą.Wiele hoolywoodzkich aktorek oddałoby majątek za taką naturalną urode. No i świetna rola w hiszpańskim serialu ;))piszę to całkowicie obiektywnie,jako kobieta i mam nadzieję że ujrzę jeszcze kiedyś tą panią w jakiejś większej produkcji ;)

ceciliadiana

Zgadzam się w 100 %

Falter

Podobna jest do Seleny Gomez. Nie przypuszczałam, że jest po 30 nie wygląda na tyle. Góra 25 lat :) jest bardzo śliczna :)

ceciliadiana

a mnie niektóre jej miny i spojrzenia przypominają młodą Mary Louise Parker. i fakt przepiękna kobieta.

ceciliadiana

ładniutka jest :)

ceciliadiana

No nie wiem, czy nie makijażu xD Podejrzewam, że płeć męska też miała jakiś tam puder. Ale i tak zgadzam się, że jest naturalna

ceciliadiana

Piękna i utalentowana . W Internacie udało się stworzyć ciekawą postać - matki próbującej odzyskać syna i kobiety szukającej miłości . Między Marią a Ferminem jest prawdziwa chemia (zastanawiałam się czy prywatnie są może parą )

babajaga0707

chemia? ich związek cały serial polegał na całowaniu i gadaniu o planach na wieczór. szczerze to ja nie mam pojęcia, co w ogóle ich łączyło. zero rozmów. co do aktorki to faktycznie prześliczna, chociaż jej postać mnie niezmiernie irytowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones