PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 763
oceny
6,5 10 1 146763
4,5 16
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

Co w tym filmie robi cyborg ? Jakie eksperymenty na ludziach!? Co to do cholery ma być?

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Film a czego sie spodziewałeś..mortadeli???

ocenił(a) film na 5
straightlines

Nie, sosu sojowego z dodatkiem baranimi "cojones" oraz homoseksualnego miśka, zwanego powszechnie Teddy'm

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Nobla mu dajcie za tem kwiecisty język!

ocenił(a) film na 5
straightlines

Nobel to za mało! Order pogromcy gimbusów, to jest to!







Visca el Mortadela!

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Uległeś chyba zbiorowej psychozie, wszędzie gimbusów widzisz. Ciekawe jeśli sam się do nich zaliczasz:)

ocenił(a) film na 5
straightlines

Gimbusami przeważnie nazywa się uczniów szkoły gimnazjalnej, którzy nie grzeszą poziomem inteligencji (nie wmawiam ci tego) lub mają "problemy" z czytaniem ze zrozumieniem tudzież typowo aroganckim zachowaniem w stosunku do innych ludzi (ah ta mortadela...) Gimnazjaliści są przeciwieństwem gimbusów, przynajmniej w moim rozumowaniu.

Nie, nie jestem gimnazjalistą ani tym bardziej gimbusem, ten etap mam już daaalekoo za sobą.

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

aaaa druga klasa liceum/technikum...fajne to czasy były..zazdroszczę Ci:)

ocenił(a) film na 5
straightlines

Pudło. Strzelaj dalej

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Nie no luz bracie:) Dziwię się, że takie rzeczy Ci przeszkadzają. Ok czemu nie mogło być tego cyborga (który de facto był najlepszą postacią w filmie) oraz tych eksperymentów na ludziach?

ocenił(a) film na 5
straightlines

Jakoś nie pasował do całego uniwersum. Jeśli naprawdę ludzie prowadzili takie badania, skynet dawno wykorzystałby wszystko, co do tej pory udało się jego twórcom osiągnąć (np: Marcusa ) zamiast korzystania z przestarzałej ( jeśli porównać typowego robota do Marcusa) technologi. Takie jest moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones