PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 745
ocen
6,5 10 1 146745
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

Wreszcie świetny terminator w końcu świetnie pokazana przyszłość. Czemu taka niska ocena . Szkoda że nie doczekał się kontynuacji.

ocenił(a) film na 8
Macix_filmaniak

Bo oceny dodają ignoranci, którzy zobaczyli, że film jest inny od tworów Camerona... A prawda jest taka, że to bardzo dobrze zrealizowana produkcja. Nawet, jeśli te maszyny nieco kojarzyły się z Transformerami (które wszyscy tak cisną).

Dragon_Niszczyciel

Głupoty piszesz.

ocenił(a) film na 2
Macix_filmaniak

Mnie rozbroila na dzien dobry Bonham-carter. Jej dramaturgia i przesadna mimika bardziej pasuje do Coronation Street. A Bale w ogole jest jakis taki strasznie drewniany. Kazda role, w jaka sie wciela, gra dokladnie tak samo. Ma niezmienny, wiecznie rozdziawiony wyraz twarzy. I ta jego okropna wada wymowy. Zupelnie niewysportowany i ociezaly. Jako przywodca ruchu oporu nie przekonal mnie za bardzo. I troche taki scenariusz nieciekawy. Film w zasadzie moglby sie skonczyc w kazdym momencie. Muzyka dramatyczno-uczuciowa, niepasujaca do tego rodzaju filmu. Nieudana proba szantazu emocjonalnego na widzu - a tego po prostu nie znosze. Sama historia jest nieciekawa. Zupelnie mnie nie wciagnal... Moze to choc troche pozwoli lepiej zrozumiec, ze nie wszyscy sie zachwycili ta produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones