PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 745
ocen
6,5 10 1 146745
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

Oceny z przedziału 1-5, bo nagle w Terminatorze nie ma Arniego. Masakra. A bohaterów z krwi i kości, pięknej scenografii, dobrej gry aktorskiej i ciekawej fabuły nikt nie widzi. Żadnego braku logiki tu nie ma, po prostu scenariusz wprowadził zmiany do uniwersum i tyle. Można tak, kto zabroni. Mnie się ten Terminator podobał bardziej, niż ten pierwszy z Camerona. Może nie dla każdego będzie aż tak dobry, ale polecam się nie zniechęcać niskimi ocenami.

ocenił(a) film na 3
Dragon_Niszczyciel

Żadna ignorancja. Tylko ten film jest tak cienki, że głowa mała. Brak Arniego, to zazwyczaj plus. Nie wiem gdzie widziałeś piękną scenografię, ale na pewno nie w tym filmie, chyba w nowym Aladynie... Ciekawą grę aktorską to możesz mieć np. w Nienawistnej ósemce, a nie w tym Terminatorze. A scenariusz jest tak kiepski i mało interesujący, że może zaspokoić tylko widza na poziomie gimbazy.

jwzp

Ciężko porównywać T:S do nienawistnej ósemki czy aladyna ale bardzo mi się podobał pomimo tej szaroburej wersji apokalipsy (man i hate that thing)

ocenił(a) film na 2
Dragon_Niszczyciel

nie, kotuś, to po prostu bardzo słaby film; wuj mnie boli, kto w nim gra

ocenił(a) film na 8
schschfikation

"Kotuś", widać, że kinomaniak na poziomie.

Dragon_Niszczyciel

Po prostu gej.

ocenił(a) film na 4
Dragon_Niszczyciel

bo to słąby film

arieljarosz

Bo to słaby film...
Chylę czoło , przed ludźmi z pasją...

ocenił(a) film na 4
Dragon_Niszczyciel

Popieram, ale jedynka dla mnie lepsza. Jednak Salvation jest dużo lepsze od T3, T5 i najnowszego T6.

ocenił(a) film na 2
Dragon_Niszczyciel

Wiedzialem, ze jak z Columbii a nie z Netfliksa to bedzie lipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones