PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 745
ocen
6,5 10 1 146745
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

2018

ocenił(a) film na 7

Kto ogląda ten film w 2018 roku?;)

ocenił(a) film na 8
nera89

Ja oglądałem własnie dziś i i to pierwszy raz! Jest OK

ocenił(a) film na 7
nera89

ja oglądam raz na mniej więcej 3 lata, od paru lat coraz to większa i większą serie. Mimo że wychowałem się na drugiej części to gdy zobaczyłem pierwszą zakochałem się w niej. Tak więc, do dziś uważam że Pierwsza odsłona jest lepsza ale drugiej niewiele brakuje do arcydzieła. Trzecie jest meh 6/10. Ocalenie prawie się udało, na plus zasługuje całkiem nowa forma. Genisys jest ok. za to nowa Sara to abominacja, z tym że trudno dorównać Lind'zie Hamilton i tu chyba nikt po prostu się nie sprawdzi.

ocenił(a) film na 6
nera89

Ja wczoraj i co k**wa z tego wynika? Pytanie z du^y. "Kto ogląda z tego albo tamtego" Chcesz - oglądasz Nie chcesz - nie oglądasz. Po**bana akcja - "podobają ci się Nery z 1989-go rocznika?" Nie, A dlaczego? Bo nie Daj sobie spokój i odnieś się do filmu a nie do jego domniemanego odbioru.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
DamazyTilgner

Ja wczoraj i co k**wa z tego wynika? - a gucio z tego wynika tempa pało. Skoro oglądałeś wczoraj to pytanie nie było skierowane do Ciebie, więc się nie wypowiadaj w temacie w którym nikt o nic Cię nie pytał...

Chodziło mi w moim komentarzu, że akcja filmu dzieje się w 2018 roku, ogląda to ktoś też w 2018 i o - cała beka... Ale nie wymagajmy za wiele jak widzę

ocenił(a) film na 6
nera89

Nie wiem czy to było zamierzone ale jeśli nie - to "TĘPA pało".

PS - Twój komentarz wyglądał na głupawkę typu wpisów na YouTubie "kto tego słucha w 2018 hehe" więc wybacz moją mocno agresywną reakcję bo chronicznie nie cierpię tego typu zachowań. Precyzuj następnym razem bardziej swoje wpisy a unikniesz niepotrzebnych pyskówek jak ta.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
DamazyTilgner

Absolutnie nie inspirowałem się komentarzami z YT. "tempa" było zamierzone. Kwestia wyjaśniona,

również pozdrawiam

nera89

Lepiej! Ja to oglądam w 2020 :D

ocenił(a) film na 7
nairin

Witaj w klubie! Ja też w 2020 oglądam ten film z 2018. Szczerze, to czasem nie trafiają z tym wizjami przyszłości...

nairin

Ja tez w 2020 na amazon prime ...za 3 razem to nie jest zly film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones