PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 763
oceny
6,5 10 1 146763
4,5 16
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

2/10

ocenił(a) film na 2

Film stracił klimat, nie wciąga. 2/10

2 i 3 część to było coś:)

ocenił(a) film na 7
Therion_filmweb

Fakt, że do pięt nie dorównuje pierwszym 2 częściom, ale moim zdaniem i tak trzyma poziom na tle współczesnych filmów sf.

ocenił(a) film na 4
Therion_filmweb

Zgadzam się, ale dla mnie 1/10.
Ocena 1 oznacza "nieporozumienie", czym dla mnie jest ten film.

ocenił(a) film na 4
Therion_filmweb

Przede wszystkim wali na kilometr hollywoodzką tandetą, nakręcaną przez motywy sexy komandoski i żałośnie dobrego robota. Najgorsza chyba jest plastikowość i jednoznaczność postaci. Szkoda, bo pomysł dość oryginalny, stąd 4/10.

ocenił(a) film na 7
Therion_filmweb

Cię chyba miusiu 'poyebalo' :O Przecież 3 to szczyt tandetnego hollywodzkiego efekciarstwa, z Kristianną Loken jako co raz bardziej wymyślny Terminator na czele... Ten badziew nie broni się niczym.

A, o dziwo, McG odwalił kawał dobrej roboty. Świetnie pokazał ten post-apokaliptyczny świat zdominowany przez maszyny. A kreacja Worthingtona i jego postać to naprawdę wisienka na torcie. Co prawda końcówkę mamy taką troszkę tandetną, ale poza tym dobry film.

ocenił(a) film na 6
Therion_filmweb

Dla mnie dwie pierwsze części są najlepsze - klasyki. Za nimi jest trzecia część i ta czwarta, w moim odczuciu, jest najgorsza. Jest po prostu niezła, (tak też oceniłam - 6 gwiazdek), ale nie ma w sobie tego kopa. Brakło klimatu poprzednich części, obsada też nie jest dobrana (i w cale nie chodzi tu o brak Arnolda). Bale może i pasuje na Connor'a , ale cała reszta jakoś do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 2
karoman4

Mnie tutaj bardzo zabrakło właśnie Arnolda, oraz jego mistrzowskiej gry - rzeczywiście sprawiał wrażenie istoty ze stali, bez uczuć :)

ocenił(a) film na 6
Therion_filmweb

Fajnie, że go choć na chwilę komputerowo wkleili do filmu, ale i tak to nie jest to samo.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Pamiętam jak w kinie przy tej scenie z Arnoldem ludzie wstali i kaskali;P Czuc było przez chwilę ten klimat;)

ocenił(a) film na 6
eragonmark

Ja też coś dziwnego [ w pozytywnym znaczeniu ] poczułam, jak go zobaczyłam przez ten moment.

ocenił(a) film na 2
karoman4

A pamiętasz tą scenę z dwójki
"Hasta la vista, baby" :D..

Kompletna miazga :P

ocenił(a) film na 6
Therion_filmweb

No baa, pewnie, że pamiętam ;-D

ocenił(a) film na 7
karoman4

Albo
"Wyluzuj buraku" Jak uczył się mówic jak ludzie :D

ocenił(a) film na 6
eragonmark

Albo jak Connor uczył go uśmiechu ;-)

ocenił(a) film na 7
karoman4

Ta....Wyglądał jak Konik:D

ocenił(a) film na 6
eragonmark

A jak ostatnio promowano Expendables 2, to te zdanie też było: "Hasta la vista, baby" - czyli znowu nawiązanie.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Chyba mi to umknęło:D

ocenił(a) film na 6
eragonmark

Było chyba to zdanie w recenzjach.
A wiesz, że dziś na polsacie będą Niezniszczalni 1 ? ;-) Właśnie słuchałam jak zapowiadali ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones