PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512784}

Terminator: Genisys

Terminator Genisys
6,1 71 727
ocen
6,1 10 1 71727
3,5 17
ocen krytyków
Terminator: Genisys
powrót do forum filmu Terminator: Genisys

Danie dla koneserów

ocenił(a) film na 10

Film jest podobny do części 3 i 4. Jest INNY. I to jest doskonały koncept. Terminator 1 i 2 już był. Ile można by klepać te same części w ten sam deseń? Piąta część jest REWELACYJNA jeśli otworzymy się na to co nowe.

Przede wszystkim, po bardzo innej czwórce, jest powrót do przenoszenia w czasie i bardzo szybkiego tempa akcji. Zagmatwanie fabuły jest po prostu obłędne. To jest idealne. To ryje czerep. Świetny, nowy pomysł z magnetycznym terminatorem. A gdzie jest napisane, że założenia z filmu nie mogłyby się zdarzyć? Tacy jesteśmy pewni że John Connor nie mógłby zacząć tak myśleć? Mało w historii jest przywódców, którzy zmieniają podejście, czy nawet przechodzą na inną stronę.

A widzę niestety że wiele osób skreśla ten rewelacyjny film, jak by będąc obrażonymi, że znowu część 5 nie jest częścią 2 a John Connor nie jest nieskazitelny jak łza. No niestety, prawdziwie życie tak nie działa. I ten film o tym mówi.

ocenił(a) film na 10
topjes

Ja na przykład zaczęłam myśleć o tym, jak ten film unieważnił wszystkie śmierci z T1 - ćpuna z początku, wszystkie Sarah Connor które zabił zanim znalazł tą właściwą, Ginger i Matt, policjantów z posterunku policji. W "Genesis" Ginger i Matt nawet nie znali Sarah, a dzieciak w knajpie nie wsadził jej klopsika do fartucha, bo ona tam nie pracowała! I mam taki ciąg myśli - co jeśli któraś z tych osób które przeżyły, wpłynęła znacząco na losy świata - ta osoba lub jej potomek. Czy mógł przypadkowo przeżyć ktoś, kto zniszczy świat w inny sposób niż poprzez Skynet? Widzę w tym potencjał na dalsze pociągnięcie historii, ale mi też się film podobał "Genesis" ("Mroczne przeznaczenie" już nie).

ocenił(a) film na 5
topjes

Boże człowieku co Ty piszesz! Rewelacyjny, Rewelacyjny. Zastanów się trochę!Zanim coś napiszesz .On nie jest rewelacyjny. A już na pewno to nie jest Terminator! Wiesz co jest najgorsze w Tym filmie ? Powiem Ci! Najgorsze to obsada. A jeszcze gorsze to reżyser który nadaje się tylko i wyłącznie do krecenia seriali, a nie do czegoś co się nazywa TERMINATOR! Pomysł nie najgorszy tylko wykonanie chuj...!Producenci dali dupy. James Cameron miał rację! Powiedział że nie zrobi kolejne części. Bo w Terminatorze wszystko już było pokazane, po drugiej części. Rewelacyjny to jest T1 i T2. To jest film dla dzieci na dobranoc żeby im się lepiej spalo. Szkoda że nie doceniasz prawdziwego Terminatora. Który pokazuje Ci jaka mroczna przyszłość może nastopic! Narka idę spać!

MartinRiggs

Każda seria czy to Terminator ( niedościgłe dwie pierwsze części) czy Predator ( niestety tylko jedynka warta uwagi) czy Star Wars ( stara trylogia, pożniej ... shit i chyba nigdy to się nie zmieni) w końcu zjada swój własny ogon... Jednakże po obejrzeniu przedpremierowego pokazu filmu Cameron wyraził swoje poparcie dla Terminatora Genisys . Opisując go jako pełnego szacunku dla pierwszych dwóch filmów serii, Cameron powiedział, że czuje, że seria została w końcu ożywiona. Jakże wzniosłe słowa Ojca serii...Ot to taka ciekawostka, nie będąca niestety w zgodzie z Twoim zdaniem.

ocenił(a) film na 5
humanxyy

Tak została ożywiona pomysłem. Ale nie w sposób jakim film został wykonany. To w ogóle miała być nowa trylogia!Ciekawe dlaczego nie było kontynuacjai! Każdy film który robi Cameron jest robiony z sercem z pasją. Jest dopracowany. W tym filmie jest tylko duży budżet. Jak mówiłem pomysł nie najgorszy tylko wykonanie takie sobie. Weźmy pod uwagę nowego Mad Max. Nie jest to mad max z Gibsonem, ale z całą pewnością im wyszedł. A dla czego pytasz? Bo robił go George Miller. Z sercem i z pasją. Bo On go stworzył. Jest dopracowany.

ocenił(a) film na 4
topjes

Bo może ten film jest tandetny i nudny? Postacie mdłe a fabuła woła o pomstę do nieba

ocenił(a) film na 4
topjes

Dla koneserow ? Ten film to jedno wielkie nieporozumienie, swietokradztwo i profanacja historii kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones